Ślusarz Narzędziowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego;
  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu;
  • Dokonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form i narzędzi produkcyjnych;
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym;
  • Znajomość obsługi tokarek, frezarek;
  • Znajomość zasad smarowania, rysunku technicznego, zasad pneumatyki oraz hydrauliki;
  • Doświadczenie w konserwacji i naprawach form, narzędzi, wykrojników oraz tłoczników oraz instalacji pneumatycznych;
  • Uprawnienia: SEP, suwnice, wózki widłowe, spawanie.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową lub bezpośrednio pod zakład;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Praca w systemie 3 zmianowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.