Opis stanowiska pracy

Producent komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego dla wielu czołowych producentów samochodów osobowych na całym świecie. Jedna z dwóch fabryk grupy Neapco w Europie. Przedsiębiorstwo z blisko 60-cio letnią tradycją w branży produkcyjnej. Firma działająca w Praszce - na styku 3 województw: opolskiego, łódzkiego. śląskiego, poszukuje kandydatów na stanowkisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Zadania:

  • Dokonywanie regeneracji i napraw oprzyrządowania (głównie form odlewniczych)
  • Dokonywanie pomiarów w celu oceny stanu oprzyrządowania
  • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych oprzyrządowania
  • Ścisła współpraca z obszarem odlewni
  • Analizowanie uwag dotyczących pracy oprzyrządowania i prowadzenie działań w celu wyeliminowania zgłoszonych problemów i usterek

Oczekiwania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie w pracy na odlewni będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. szkolenia oraz dofinansowania do studiów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce itp.)

Prezentacja firmy

Neapco światowy dostawca dla motoryzacji projektuje, produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis