BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Ślusarz narzędziowy

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

WIODĄCY PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej

poszukuje kandydata do Oddziału w Poznaniu na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Przeglądy i konserwacja form (demontaż elementów, czyszczenie wymiana uszczelnień);
  • Regeneracja siłowników, zaworów pneumatycznych;
  • Sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkiem technicznym (pomiary warsztatowe);
  • Obsługa maszyn ślusarskich (frezarki, tokarki manualnej);

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe mile widziane średnie techniczne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w dziale technicznym;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość pneumatyki, ogólnej mechaniki;
  • Znajomość obsługi tokarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn ze stołem magnetycznym;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • System pracy trzy zmianowy/ czterobrygadowy;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy);
  • Dofinansowanie do sportu;

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.