Wirthwein Polska sp. z o.o.

Ślusarz narzędziowy

Od: Wirthwein Polska sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • naprawa, konserwacja, usprawnianie i modyfikacja form wtryskowych
  • ocena stanu zużycia komponentów narzędzi produkcyjnych
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji form, narzędzi
  • stały nadzór na formami pracującymi na produkcji – codzienne przeglądy w celu sprawdzenia poprawności ich działania

Wymagania:

  • doświadczenie w regeneracji narzędzi metodą spawania TIG
  • doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i napraw form wtryskowych oraz ocenie stanu zużycia komponentów narzędzia
  • doświadczenie w obsłudze układów gorącokanałowych
  • obsługa podstawowych narzędzi tokarki, frezarki, szlifierki
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych
  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • uprawnienia do obsługi suwnic oraz świadectwo kwalifikacji gr. 1 do 1kV mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wypełnienie formularza za pomocą przycisku „Aplikuj”.