Ślusarz narzędziowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. SLN/003/ENO

Zadania:

  • Przygotowanie form wtryskowych do procesu produkcyjnego
  • Dokonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form i narzędzi produkcyjnych
  • Wykonywanie czynności typu: docinanie materiału, szlifowanie, wiercenie, zaginanie - obsługa elektronarzędzi
  • Praca przy precyzyjnym składaniu, pasowaniu, docieraniu elementów form
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Inne zadania związane z wykonywaną pracą
  • Realizację przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarza w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praktyka w obsłudze takich maszyn, jak tokarki, frezarki i szlifierki
  • Uprawnienia spawalnicze typu TIG
  • Uprawnienia do obsługi suwnic
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials