Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska

Nr. ref.: ŚN/Bydgoszcz/072016/ANSZ

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko: Ślusarza narzedziowy

Nasza oferta:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • praca od poniedziałku do piątku na 1-zmianę
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

możliwość skorzystania z karty Multi Sport w atrakcyjnej cenie

Zadania:

  • zapewnienie utrzymania form i innych narzędzi zgodnie z wytycznymi
  • naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy form wtryskowych
  • umiejętności w zakresie naprawy i konserwacji form wtryskowych
  • umiejętności w zakresie prac ślusarskich

Oferta skierowana jest również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy do zamieszczania w aplikacji informacji o ew. oczekiwaniach dotyczących racjonalnych usprawnień w trakcie rozmowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku