Ślusarz narzędziowy

Klimas Sp. z o.o.

42-233 Mykanów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Kuźnicy Kiedrzyńskiej poszukujemy kandydata na stanowisko ślusarza narzędziowego.

Zadania:
- Przygotowanie form do procesu produkcyjnego,
- Dokonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form,
- precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie przy formach wtryskowych

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Sumienność, dokładność.
- Praca w systemie zmianowym

Oferujemy dodatkowe darmowy przewóz pracownicy z Częstochowy i okolic, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji, dodatkowe benefity pozapłacowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największym producentem technik zamocowań w Polsce i Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji