Ślusarz narzędziowy - zabierz Koleżankę/Kolegę!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Ślusarz narzędziowy

Zadania, z którymi będziesz mierzył się na co dzień:

Montowanie różnego rodzaju tłoczników

• Utrzymanie narzędzi w ruchu, w razie konieczności konserwacja i regeneracja

Co zaoferujemy Ci w zamian:

• Stałą pracę w profesjonalnej firmie mieszczącej się w zachodniej części Warszawy

Konkurencyjne wynagrodzenie

Premie kwartalne

• Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: pakiet medyczny i sportowy

• Cykliczne spotkania integracyjne, skutkujące przyjazną atmosferą pracy

Wymagamy:

Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu/jako ślusarz/mechanik

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Doświadczenie w obsłudze narzędzi kontrolno – pomiarowych (np. suwmiarka, wysokościomierz)

Posiadanie uprawnień na suwnice lub wózek widłowy dodatkowo wzmocnią Twoje szanse!

Aplikuj lub dowiedz się więcej pod numerem tel.: 504-862-895

UWAGA! Możesz zabrać ze sobą Koleżankę/Kolegę! Poszukujemy dwóch zdolnych ślusarzy!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.