Ślusarz Narzędziowy z doświadczeniem w samodzielnym składaniu form wtryskowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Aktualnie dla naszego Klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

• Składanie, montaż i demontaż form wtryskowych;

• Prace ślusarskie przy formach wtryskowych;

• Naprawa i regeneracja form wtryskowych;

• Samodzielne wykonywanie nowych form wg rysunku technicznego i harmonogramu;

• Obsługa suwnicy, narzędzi ręcznych, pomiarowych, ultradźwiękowej szlifierki z wałkiem giętkim DUS-300, turbinki ślusarskiej DIPROFIL, wiertarki stołowej i kolumnowej.

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego;

• Doświadczenie w samodzielnym składaniu form wtryskowych;

• Znajomość branży form wtryskowych;

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

• Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

• Przyjazną atmosferę w pracy;

• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie;

• Szkolenia i możliwość rozwoju.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.