Opis stanowiska pracy

Firma TOPSIL GLOBAL specjalizująca się w przetwórstwie silikonów i elastomerów termoplastycznych poszukuje pracowników do narzędziowni wytwarzającej oprzyrządowanie na własne potrzeby. Nasze wyroby wykorzystywane są w medycynie, budownictwie, motoryzacji, oświetleniu i elektronice. Jesteśmy również dostawcą dla międzynarodowych koncernów takich jak Philips czy Bosch co daje nam wysoką pozycję na rynku między narodowym jako dostawcy wyrobów wysokiej jakości.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Ślusarz narzędziowy - tworzywa sztuczne

Opis stanowiska:

  • Montaż i pasowanie części w nowych formach,
  • Kontrola części między operacjami,
  • Praca z dokumentacją konstrukcyjną,
  • Rozlicznie czasu pracy w systemie RCP,

Wymagania stanowiskowe:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Obsługa narzędzi ręcznych gwintowniki, rozwiertaki, osełki
  • Doświadczenie w pracy w narzędziowni,
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowymi,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w Polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,

Prezentacja firmy

Naszą specjalnością są produkty dostosowane do indywidualnych pot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne