Ślusarz Narzędziowy (tłocznia)

Arche Consulting

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie odpowiedniego stanu narzędzi produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją,
- Obsługę maszyn i narzędzi warsztatowych (tokarka, frezarka itd.)
- Naprawę, konserwację i regenerację tłoczników.

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane osoby z doświadczeniem na tłoczni,
- Znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, przyrządów postępowych, - znajomość procesów obróbki ręcznej metali,
- Umiejętności obsługi konwencjonalnych tokarek, szlifierek, wiertarek,
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
- Mile widziany kurs spawacza TIG.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Premie, bonusy płacowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji