Ślusarz narzędziowy / Mechanik wykrojników, tłoczników

Tridon Clamp Products

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji konstrukcyjnej (wykrojniki, tłoczniki, przyrządy montażowe)
  • przegląd, naprawy wykorzystywanego w produkcji oprzyrządowania
  • uczestnictwo w trakcie wykonywania prób nowego oprzyrządowania jak i regenerowanego
  • znajomość przestrzegania procedur systemu Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwa i Higieny

Wymagania:

  • wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość procesów technologicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych na danym stanowisku pracy
  • bardzo dobra znajomość zasad metrologii
  • bardzo dobra znajomość tłocznictwa blach
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, żurawiki, suwnice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera;

Prezentacja firmy

Ideal Clamp Products, jest wiodącym światowym projektantem rozwiązań inż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji