Ślusarz narzędziowy lub elektromechanik

PowerJobs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego;
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie awarii;
  • dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu;
  • dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami.

OCZEKIWANIA:

  • preferowane wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych;
  • doświadczenie w zawodzie ślusarz narzędziowy, ślusarz - mechanik, elektromechanik lub pokrewne;
  • umiejętność obsługi urządzeń skrawających (np. tokarki, szlifierki)
  • analityczne myślenie;
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - dofinansowanie urlopu, karty Multisport, zapomogi, pożyczki, bilety do kina;
  • pracę w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na pograniczu miast Katowice / Siemianowice Śląskie (okolice ul. Siemianowickiej w Katowicach).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji