Ślusarz narzędziowy – lider zespołu

Willson & Brown

Warszawa, 02-273, mazowieckie

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami, a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Niemczech i Czechach.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-273

Zakres obowiązków:

• Bieżąca kontrola stanu narzędzi zgodnie z opracowanym przez przełożonych harmonogramem
• Przygotowanie form do pracy
• Współpraca z Działem Produkcji w zakresie bieżących napraw narzędzi
• Przygotowywanie narzędzi do wysyłki w ramach ich modernizacji lub napraw dokonywanych poza firmą
• Diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń narzędzi
• Naprawa form wtryskowych z wykorzystaniem zasobów dostępnych w dziale utrzymania ruchu

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie w produkcji form wtryskowych do produkcji tworzyw sztucznych – warunek konieczny
• Doświadczenie w regenerowaniu form wtryskowych do produkcji tworzyw sztucznych
• Umiejętność pracy na obrabiarkach do obróbki skrawaniem metali (tokarka, frezarka, szlifierka)
• Umiejętność spawania mile widziana

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Możliwość z korzystania z pakietu medycznego, dodatkowego