Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Ślusarz/ Narzędziowiec

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie do pracy form wtryskowych,
• Diagnozowanie przyczyn usterek i ich naprawa,
• Konserwacja form wtryskowych,
• Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Posiadanie praktycznej wiedzy na temat form wtryskowych / technologii wtrysku / przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Możliwość pracy w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego, jasno wytyczona ścieżka kariery zawodowej,
• Zdobywanie doświadczeń przy zaawansowanych technologicznie projektach,
• Bogaty pakiet benefitów: karta rekreacyjno - sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie, dofinasowania.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Tel. 695060352

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert
pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: SN/12/2016/BSB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.