Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się na połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój naszej firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników.

Ślusarz/Monter

Miejsce pracy: Greifswald, Niemcy

Zadania:

  • Wiercenie, gwintowanie, oprzyrządowanie, obsługa elektronarzędzi,
  • montaż elementów okucia pokładów jachtów,
  • montaż pomp, przewodów odprowadzających, zbiorników paliwowych, odpływów sanitarnych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
  • instalacja systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i gazowych,
  • inne prace ślusarskie oraz związane z mechaniką i montażem.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, zawodowe (o profilu: mechanika, hydraulika, naprawa maszyn i urządzeń),
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 3 lata,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • zdolności praktyczne (z zakresu hydrauliki, mechaniki, montażu).

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz,
  • miejsce pracy blisko polskiej granicy – możliwość cotygodniowych zjazdów na weekend (170 km od Szczecina!),
  • pracę w renomowanej i cenionej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w zakwaterowaniu.