Ślusarz / monter

Agencja Headhunters

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy monterów oraz ślusarzy na terenie Stoczni Remontowej w Gdańsku. Zakres prac obejmuje montaż oraz remonty lekkich konstrukcji stalowych typu offshore oraz okrętowych.

Wymagamy:

-minimalnej znajomości rysunku
-uprawnień na palnik acetylenowo-tlenowy
-zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

-stałą pracę od zaraz
-umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
-dobre warunki zatrudnienia, ubezpieczenie, terminowe wynagrodzenie
-możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień w miarę zapotrzebowania

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy