Opis stanowiska pracy

Producent pieców przemysłowych i ceramiki technicznej (rok założenia firmy 1993) z siedzibą w Bytomiu zatrudni pracowników na stanowisko: ślusarz.
Praca polega na produkcji elementów konstrukcji pieców przemysłowych oraz montażu gotowych urządzeń.
Zakres obowiązków:
- montaż konstrukcji urządzeń do obróbki cieplnej;
- przygotowanie podzespołów;
- obróbka mechaniczna;
- montaż mechaniczny (w tym również napędy, pneumatyka, hydraulika).
Oferujemy:
- atrakcyjną i rozwijającą pracę;
- dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę, pracę na część etatu lub umowę o dzieło;
- stabilne zatrudnienie;
- przeszkolenie w zakresie specyfiki branży.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe;
- dobra organizacja pracy;
- ogólna wiedza techniczna;
- zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi;
- umiejętność czytania rysunków technicznych.

Prezentacja firmy

IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji