Ślusarz/Monter z językiem niemieckim - atrakcyjne wynagrodzenie

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Berlina, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, ok Berlina kandydatów na stanowiska:

Ślusarz/ Monter z językiem niemieckim -

atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres prac:

  • montaż i demontaż maszyn i konstrukcji stalowych,

  • prace ślusarskie i monterskie,

  • dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie około 1800€ - 1900€ netto miesięcznie,

  • możliwa praca w godzinach nadliczbowych

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec

  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi,

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

Mile widziane:

  • własne auto

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna