Slusarz - monter turbin wiatrowych

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Lubeka, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy swiatowego lidera produkcji turbin wiatrowych oraz pojazdow specjalistycznych do transportu turbin wiatrowych, w miejscowosci Lübeck kolo Hamburga poszukujemy :

Mechanikow przemyslowych / Slusarzy / Monterow.

Zakres obowiazkow:

- Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi
- Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych
- Praca polega na montazu poszczegolnych elementow mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych itp. na podstawie rysunku technicznego, obrobce metalowych czesci,
montazu, rozmontowaniu czesci, skrecaniu, przycinanie, montaz koncowy, ciagla kontrola masy, dopasowanie do czynnikow zewnetrznych, ustawienie na zewnatrz turbin i
ostateczna kontrola jakosci
- Praca w grupach montazowych
- Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia
- Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami przełożonego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- Dodatki branzowe dla tzw. metalowcow do kazdej godziny
- Zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
- Praca stala z mozliwoscia przejecia bezposrednio przez Klienta

Wymagania

- Wyksztalcenie kierunkowe (mechanik przemyslowy / budowy maszyn, slusarz)
- Min. 2-letnie doswiadczenie zawodowe
- Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje w miejscu pracy

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, oplacowane zakwaterowanie przez firme
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy