Ślusarz / monter torów i rozjazdów do Niemiec

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Zakres obowiązków:

• Utrzymywanie torów i nawierzchni w stanie całkowitej przydatności eksploatacyjnej;
• Usuwanie usterek, braków, niedokładności zagrażających bezpieczeństwu ruchu pociągów;
• Przeprowadzanie badań, oględzin, przeglądów;
• Przeprowadzanie konserwacji i określonych napraw torów;
• Instalacja i zapewnienie bezawaryjnego funkcjonowania systemów ogrzewania zwrotnic.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie ślusarz narzędziowy / ślusarz mechanik;
• Doświadczenie w wykonywaniu w/w lub podobnych prac;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Umiejętność sczepiania metodą Mig / Mag;
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
• Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.