ŚLUSARZ – MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Mostostal Kielce S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w wykonawstwie lub montażu konstrukcji stalowych,
  • mile widziana znajomość czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo tlenowym,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze, do obsługi suwnic i podestów ruchomych,
  • rzetelność, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność.

Zakres zadań:

  • obróbka, szlifowanie, scalanie i montaż elementów stalowych,
  • obsługa elektronarzędzi m. in. szlifierki, wiertarki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe regulowanie wypłat,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności.

Prezentacja firmy

Mostostal Kielce S.A. jest firmą oferującą specjalistyczne prace ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji