Ślusarz/montażysta bram i ogrodzeń (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – niemieckiej firmy zajmującej się montażem systemów ogrodzeniowych i bram – poszukujemy ślusarzy/montażystów do pracy na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Magstadt/Niemcy

Zakres obowiązków:

• Montaże ogrodzeń, bram przesuwnych, huśtawek, kołowrotków

• Prace montażowe zgodnie z projektami i rysunkiem technicznym

• Prace ślusarskie

• Spawanie elementów metalowych

• 80% stanowić będą prace montażowe u klientów a 20% to prace związane ze spawaniem i obróbką blachy na warsztacie

• praca z dokumentami oraz kontakt z niemieckimi klientami

• w perspektywie rozwoju zawodowego, możliwość pracy na stanowisku brygadzisty oraz zarządzanie kilku osobowym zespołem pracowników

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie techniczne jako ślusarz

• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym zarówno w mowie jak i piśmie

• minimum roczne doświadczenie przy montażu bram i ogrodzeń

• umiejętność spawania metodami MIG/MAG i WIG

• umiejętność wykonywania prac ślusarskich

• znajomość technik montażu bram i ogrodzeń

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• zdolność do samodzielnej pracy oraz prac zespołowych

• prawo jazdy kat. CE

• sprawność fizyczna

W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne