Opis stanowiska pracy

Firma CLIMBEX S.A powstała w 1994 roku. Przedmiotem działania jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych naszych klientów w obszarach Industrial Services

GŁÓWNE ATUTY FIRMY

Specjalnością firmy CLIMBEX, lidera na polskim rynku, jest podciśnieniowe usuwanie substancji takich jak materiały sypkie, szlamy, ciecze w tym materiały niebezpieczne, czyszczenie urządzeń przemysłowych, a także działania obejmujące prace alpinistyczne na wysokości.

Dysponujemy wysokiej klasy agregatami ssącymi i ładowarkami próżniowymi, które zaliczane są do największych i najwydajniejszych tego typu urządzeń, używanych do czyszczenia przemysłowego.

CLIMBEX SA – to lider na rynku ATC – automatycznego czyszczenia zbiorników ropy naftowej

CLIMBEX SA – działa w Polsce ale też w wielu krajach europejskich, Izraelu i Arabii Saudyjskiej

ŚLUSARZ/MECHANIK

Miejsce pracy: INOWROCŁAW

Opis stanowiska:

  • spawanie elementów
  • praca serwisowa,
  • montowanie elementów, montaż konstrukcji stalowych
  • obsługa maszyn
  • Prace spawalnicze związane z utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń oraz instalacji

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG 141, MIG 131, MAG 136/135 (wystarczą aktualne uprawnienia)
  • Predyspozycje do pracy manualnej oraz fizycznej
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Sumienność, obowiązkowość
  • Uprawnienia montażysty rusztowań – mile widziane
  • Szkolenie do pracy w strefach wybuchowych – mile widziane
  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie wzbogacone o pakiet świadczeń dodatkowych (dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet benefitów)
  • Szkolenia
  • Prace z wykwalifikowaną kadrą kierowniczą

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem obiektów przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne