ŚLUSARZ / MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

JG Personalservice

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Biuro Posrednictwa Pracy JG- Personalservice dla jednego ze swoich klientów firmy rolniczej poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ślusarz/Mechanik maszyn

Zadania:

  • Obróbka ślusarska elementów do maszyn rolniczych typu Ropa oraz Holmer
  • Konserwacja i utrzymanie maszyn,
  • Naprawianie maszyn w przypadku wystąpienia awarii,
  • Lutowanie, szlifowanie, smarowanie, czyszczenie, kontrola sprawności, instalacja i wymiana części,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie
  • opiekę konsultanta

Nie pobieramy od Panstwa zadnych oplat!!!

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie na powyzszym kierunku
  • doświadczenie jako ślusarz i mechanik maszyn,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy – warunek konieczny!

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie