Ślusarz lub monter w stoczni

Timing Sp. z o.o.

Krimpen aan den Ijssel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako ślusarz będziesz uczestniczyć w budowaniu największych statków pływających po całym świecie. Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który każdego dnia pracuje na wspólny cel. Pracodawca stawia na zaangażowanie i lojalność swoich pracowników, inwestuje w nich poprzez różnorodne szkolenia. Dlatego też zależy nam na osobach zainteresowanych stałą długoletnią współpracą, dla których ważny jest rozwój osobisty.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
budowa elementów statku,
przygotowywanie i dostosowanie materiałów (blachy, profile),
dokonywanie regulacji przez spalanie, szlifowanie i inne,
montaż za pomocą klejenia sczepnego z wstępnie przetworzonego materiału na przedmioty obrabiane,
stosowanie środków (np. wzmocnień spawalniczych) w calu zapobiegania odkształceniom podczas spawania,
wyrównywanie, precyzja i regulacja silników i konstrukcji również na pokładzie statków,
pomoc w umieszczaniu fundamentów, schodów i platform,
pomoc w instalacji linii ssącej i tłoczącej,
pomoc w wyrównywaniu zaworów, trzpieni zaworów, cylindrów i drzwi podłogowych,
pomoc w umieszczeniu łyżek, wciągarek i dźwigów.

Wymagania

Oczekujemy:
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
umiejętności czytania rysunków technicznych,
certyfikat VCA, numer BSN,

Zapewniamy:
wynagrodzenie 13,50 € - 14,00 € netto za godzinę
darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
zwrot kosztów dojazdów do pracy
płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu,
pracę dwuzmianową w hali lub na statku.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy