Ślusarz - Katowice

Work Service Express.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną
- Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
- Umiejętność posługiwania się typowymi narzędziami ślusarskimi
- Umiejętność uzbrajania obrabiarki w narzędzia skrawające
- Dobór parametrów obróbki dla danego narzędzia

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie między 2300 a 2800 zł brutto
- Premie uznaniowe
- Pracę w systemie III zmianowym
- Stabilne zatrudnienie

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
- Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu roboczego (w tym sterowanych drogą radiową)
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Dyspozycyjność w systemie III zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.