Ślusarz/ hydraulika siłowa

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Ślusarz hydrauliki siłowej
Miejsce pracy: Tauberbischofsheim, Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko Ślusarza, Klient specjalizuje się w produkcji specjalistycznego sprzętu do przewozu kontenerów, naczep, przyczep ładunkowych / rolkowych i specjalnych podwozi kontenerowych, wyspecjalizowanych w portach i przemyśle. Prace wykonywane są przeważnie w oparciu o adaptację samochodów ciężarowych do nowych potrzeb jako samochody specjalistyczne.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
• Przygotowanie i obróbka elementów stalowych (cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie itp.),
•Montaż i demontaż elementów stalowych i podzespołów hydraulicznych,
•Obsługa, konserwacja urządzeń hydraulicznych, smarowniczych i pneumatycznych,
•Kompletowanie podzespołów i dobór narzędzi zgodnie z zakresem planowanych prac,
•Wykonywanie innych czynności powierzonych przez przełożonego.

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego (min.A2)
• Doświadczenia w zawodzie
• umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych;

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.