Ślusarz/Elektryk/Mechatronik samochodowy/Mechanik

Dekra Praca Sp. z o.o.

Landsberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

DEKRA PRACA oferuje usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i, pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG.

Dla naszego klienta - firmy zajmującej się obróbką drewna poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko – Ślusarz/Elektryk/Mechatronik samochodowy/Mechanik
Miejsce pracy: Landsberg
Region: Niemcy
Termin rozpoczęcia pracy: sierpień 2014 rok
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, Landsberg Bawaria

Praca w tartaku / przy obróbce drewna

Wymagania:

-dobra znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny)

-doświadczenie w pracy jako ślusarz, elektryk, mechatronik, mechanik

-doświadczenie w pracy w tartaku

- doświadczenie w pracy z drewnem

-doświadzczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

-zakwaterowanie ( pokrywamy koszty)

- możliwość dłuższej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji