Ślusarz/ Brygadzista

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Team Lidera Narzędziowni / ślusarza.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem w dziale narzędziowni;
  • Rozpoznanie i analiza problemów;
  • Wyszukiwanie przyczyn problemów;
  • Proponowanie działań zapobiegawczych;
  • Tworzenie i naprawa narzędzi;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z działem produkcji, jakości i technologii;
  • Wykonywanie prób na prasach.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowo techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłoczonych;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych;
  • Znajomość obróbki ręcznej metali;
  • Umiejętność obsługi maszyn warsztatowych;
  • Znajomość zagadnień tłoczenia metali, znajomość rysunku technicznego;
  • Mile widziany kurs obsługi suwnic z poziomu roboczego „0”;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca w międzynarodowej firmie z branży automotive;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowe premie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.