Skręcanie mebli 22.08.2016-26.08.2016

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, lidera wśród marketów budowlanych, kandydatów do:

Nr. Ref: SK/GM/IKE/08/16
Miejsce pracy: Gdańsk Matarnia, ul. Złota Karczma

Wymagania:
- sumienność
- chęć do pracy
- dyspozycyjność w dniach 22.08.2016-26.08.2016 (poniedziałek-piątek) w godzinach 8-15:30

Obowiązki:
- skręcanie mebli

Oferujemy:
- umowę zlecenie ze stawką godzinową
- możliwość udziału w kolejnych projektach
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji

Opis dodatkowy
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.