Sklep zoologiczny zoozoo.pl Sprzedawca / Doradca

Pet Experts Sp z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Pet Experts Sp. z o.o. prowadząca samoobsługowe sklepy zoologiczne ZOOZOO poszukuje zaangażowanych, zmotywowanych znających produkty zoologiczne pracowników do placówki w Pruszkowie.

Sprzedawca Doradca w sklepie w Pruszkowie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpośredni kontakt z klientem, umiejętne doradztwo w zakresie doboru właściwych produktów zoologicznych.

Jeżeli posiadasz wiedzę z zakresu branży zoologicznej, lubisz kontakt z ludźmi i ze zwierzętami, jesteś osobą energiczną, dyspozycyjną oraz spełniasz poniższe oczekiwania zapraszamy do złożenia oferty.

Od kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia lub predyspozycji do pracy na stanowisku Sprzedawcy / Doradcy.
- Wiedzy z zakresu zoologii
- Zdolności do uczenia się i poszerzania specjalistycznej wiedzy z zakresu zoologii.
- Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- Kultury osobistej oraz umiejętności pracy w grupie.
- Dyspozycyjności
- Umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
- Zaangażowania w powierzone zadania,
- Dobrej organizacji czasu pracy.
- Zainteresowanie zoologią oraz wiedza z zakresu żywienia i pielęgnacji zwierząt będzie istotnym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Pracę w przyjaznym środowisku.
- Szkolenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

ZOOZOO.pl to polska sieć stacjonarnych samoobsługowych sklepów zoologicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie