Sklep/wykładanie towaru w Promenadzie

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy : Warszawa – Promenada

Nr. Ref. KF/SWT/WWA/08/2014

Obowiązki :
• Układanie planogramów na nowych regałach
• Wykładanie towaru

Oferujemy :
• Pracę od zaraz
• Umowę zlecenie ze stawką 12 zł brutto
• Wypłatę 15-ego po przepracowanym miesiącu

Wymagania :

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziany status osoby uczącej się
• Punktualność
• Zaangażowanie
• Sumienność
• Dyspozycyjność od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.