Sklep internetowy - wprowadzanie produktów na stronę

Lafaktoria.pl

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis pracodawcy:
Sklep internetowy z ekskluzywnym, markowym oświetleniem i meblami pochodzącymi głównie z Włoch, Hiszpanii i krajów skandynawskich. Ugruntowana pozycja na rynku, bardzo dobre wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie asortymentu na stronę sklepu internetowego, w tym ceny, dane techniczne, opisy poszczególnych produktów, kolekcji, projektantów i producentów. Źródło: cenniki producentów, strony poszczególnych marek, portale branżowe. Praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce. Szkolenie w Warszawie lub szkolenie zdalne poprzez prezentacje, czaty, Skype, itp.

Oczekujemy:
Podstawowa znajomość zasad SEO, pozycjonowania, łatwość w tworzeniu i redagowaniu spójnych tekstów, tłumaczenia z angielskiego, skrupulatność, systematyczność. Preferowana własna działalność i możliwość wystawienia faktury, rachunku za pracę.

Oferujemy:
Bardzo elastyczny czas pracy z dowolnego miejsca w kraju (poza krajem również), stawka za 1 szt. wprowadzonego produktu, wynagrodzenie zależne od zaangażowania i poświęconego czasu pracy (min. 3-4 h dziennie lub 15-20 h tygodniowo).

Prezentacja firmy

Firma handlowa posiadająca sklep internetowy oraz salon stacjonarny z ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce