Sklep internetowy - Ecommerce - Dąbrowa Górnicza

Auto Silesia Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza / katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie sklepu internetowego.

Osoba:
a) powinna być zameldowana w Dąbrowie Górniczej
b) idealnie gdy jest zarejestrowana w Urzędzie Pracy Dąbrowa Górnicza

Zadania:
1. Przygotowanie oferty produktowej
2. Realizacja zamówień internetowych.
3. Negocjowanie warunków z dostawcami.
4. Obsługa panelu administracyjnego, CMS, oraz Analitics.
5. Przeprowadzanie akcji marketingowych.

Oferujemy:

1. Pracę w młodym, zgranym zespole,
2. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
3. Kartę Multisport,
4. Zdobycie cennego doświadczenia.

Tworzymy nowy sklep internetowy z szerokim zakresem produktów. Współpracujemy z fundacjami oraz największymi dystrybutorami w Polsce. Mamy silne doświadczenie w logistyce i spedycji. Prowadzimy równolegle kilka projektów z branży Ecommerce. Zapraszamy do składania CV.

Wymagania

Wymagamy:

1. Zaangażowania,
2. Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej,
3. Dobrej organizacji pracy,
4. Kreatywności,
5. Komunikatywności.
6. Mile widziana znajomość: analitics, cms'ow, photoshopa, wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego.

Prezentacja firmy

Firma prowadzi projekty internetowe z zakresu logistyki. Działa n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce