Składanie metalowych ramek – prace manualne

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Zadania
- ręczne składanie ramek wg szablonu
- montaż gotowej konstrukcji

Oferujemy:
-pracę od poniedziałku do piątku
-atrakcyjną stawkę godzinową – 16,00 zł/h
-możliwość zdobycia nowych umiejętności i zapoznania się z nowymi technologiami

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na produkcji
-brak przeciwwskazań do prac fizycznych
-staranne wykonywanie powierzonych czynności
-gotowości do podjęcia pracy od zaraz w trybie dwuzmianowym (6-15/14-23)
-sumienności, staranności i dbałości o narzędzia

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swoich CV poprzez portal,
osobiście Towarowa 35, V piętro, Poznań
Lub telefonicznie 790790446