SKŁADACZ - MONTER

Akcja Job

Jelenia Góra, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: STARA KAMIENICA (pow. jeleniogórski)

Zakres zadań:
- Montaż systemów wentylacyjnych w fabrykach, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej (kanały, rury, kształtki wentylacyjne, nawiewniki, kratki, tłumiki, podpory)
- Dokonywanie pomiarów szczelności kanałów wentylacyjnych

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Doświadczenie na stanowisku montera systemów wentylacyjnych
- Znajomość rysunku technicznego
- Podstawowa wiedza w zakresie obróbki blachy
- Mile widziane doświadczenie w montażu izolacji
- Mile widziana umiejętność spawania metodą MIG/MAG, TIG
- Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Warunki:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, następnie na czas określony)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.