Skład DTP (Indesign) i formatowanie plików (MS Word)

Sopoltrad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sopoltrad Polska Sp. z o.o. Sp. k., międzynarodowe biuro tłumaczeń założone w 1997 r, jest jednym ze znaczących na rynkach UE dostawców usług tłumaczeniowych na języki Europy Środkowej i Wschodniej. Pracujemy wyłącznie dla wymagających rynków zachodnioeuropejskich, z przewagą klientów francuskojęzycznych; współpracuje z nami regularnie kilkuset tłumaczy z kilkunastu krajów.

Wysoka jakość usług, uznane powszechnie kompetencje i najwyższy poziom obsługi klienta przyczyniają się do dynamicznego rozwoju firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

UWAGA: proponowana praca wymaga pełnej biegłości zarówno w programie Indesign, jak i MS Word. Osoby zainteresowane pracą tylko w jednym z tych środowisk zapraszamy do składania ofert współpracy zdalnej (freelance).

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą obejmowały:

• przygotowywanie wycen i podział projektów na wykonawców;

• weryfikację projektów zrealizowanych przez wykonawców;

• nanoszenie poprawek, korekty istniejących projektów, rozwiązywanie problemów;

• realizację drobnych, pilnych projektów.

Podkreślamy, że zakres obowiązków obejmuje głównie pracę nad licznymi drobnymi projektami i zadaniami oraz interaktywną współpracę z wykonawcami zewnętrznymi. Poszukujemy zatem osoby chętnej do zajmowania się tematyką zmienną i różnorodną, gotowej do zmian i łatwo się uczącej i adaptującej. W mniejszym stopniu należy się spodziewać pracy nad całościowymi, długofalowymi projektami.

Idealny kandydat powinien posiadać:

• doskonałą praktyczną znajomość programu Indesign;

• doświadczenie w formatowaniu plików MS Word po OCR, w tym: obsługa stylów, automatyzacja spisów, indeksów, tabel i figur itp.;

• bardzo dobrą znajomość pozostałych programów pakietu MS Office (Excel, Powerpoint, Publisher);

Wymagane cechy:

• umiejętność zajmowania się wieloma sprawami równolegle, z jednoczesnym zapewnianiem ciągłości;

• dokładność, staranność, dbałość o szczegóły, punktualność;

• praktyczna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

• znajomość innych programów do składu komputerowego (np. QuarkXpress, FrameMaker, PageMaker);

• orientacja w zagadnieniach technicznych związanych z tłumaczeniami;

• obsługa innych alfabetów (cyrylica, grecki, itp....);

• umiejętność pracy z plikami xml.

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym);

• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet „opieka medyczna”;

• pracę w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze;

• kontakt z językami w międzynarodowym środowisku.

Proces rekrutacji obejmuje 3 etapy:

1. - testy umiejętności przeprowadzane zdalnie;

2. - testy umiejętności i pierwsza rozmowa u nas w biurze;

3. - druga rozmowa u nas w biurze i decyzja.

Miejsce pracy: Kraków, okolica ul. Basztowej.

Godziny pracy: poniedziałek – piątek, 8 godzin dziennie (pełny etat), między 8:00 a 19:00.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U Nr 133 poz.883).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

Sopoltrad Sp. z o.o., międzynarodowe biuro tłumaczeń z siedzibą w Krakow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji