Sitecore/.NET Developer

Intive (pl)

Wrocław, dolnośląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Budowanie i rozwijanie platform webowych
  • Weryfikacja poprawności działania implementowanych aplikacji
  • Ścisła współpraca z międzynarodowym, rozproszonym zespołem projektowym

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
  • Dobra znajomość platformy ASP.NET
  • Dobra znajomość bazy MS SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git, TFS, TeamCity)
  • Minimum rok doświadczenia z Sitecorem
  • Znajomość technik tworzenia oprogramowania: test-driven development, behaviour driven development
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Intive (pl)