Simply Clever – student do obsługi serwisowej stoiska poszukiwany

VMG Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Simply Clever – student do obsługi serwisowej stoiska poszukiwany.

Jeśli możesz powiedzieć o sobie:

odkurzam, śrubki wkręcam, zasłony wiążę, żarówki wymieniam, krany dokręcam a jak trzeba to zadzwonię i raport sporządzę….

mamy dla Ciebie dorywczą pracę

Do obsługi serwisowej stoiska na targach EuroGastro w dniach 25-27 marca w Warszawie

poszukujemy dynamicznej, dyspozycyjnej osoby z Warszawy.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało min.:

Codziennie na godzinę przed rozpoczęciem otwarcia hali dla zwiedzających (10.00)

- prace porządkowe (odkurzanie podłogi i mebli, wynoszenie śmieci, mycie szyb w gablotach itp.)

- podlewanie kwiatów

- przegląd techniczny stoiska, identyfikacja i wykonanie koniecznych napraw (np. doklejenie odklejających się na skutek zmian temperatur i wilgotności wydruków na ścianach)

- zakup i dostarczanie na stoisko świeżych ciastek i owoców itp.,

Codziennie na godzinę przez zakończeniem czasu otwarcia hali dla zwiedzających (18.00)

- osobisty kontakt z wystawcą na stoisku w celu uzgodnienia ewentualnych potrzeb (komunikacja również w języku angielskim)

Dyspozycyjność codziennie, w godzinach 10.00 – 18.00

- gwarancja odbierania telefonu (konieczne posiadanie własnego telefonu komórkowego) w celu niezwłocznego podejmowania ewentualnych działań interwencyjnych na wezwanie (chodzi tu o takie czynności jak awaryjna wymiana żarówki, wymiana bezpiecznika lub ew. wyszukanie i sprowadzenie na stoisko specjalisty w przypadku poważniejszej usterki (np. awarii lodówki).

Wynagrodzenie 100 zł za dzień targowy + ewentualna premia.

Istnieje możliwość nawiązania współpracy przy innych warszawskich projektach.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta