Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

- prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,

- analiza ksiąg rachunkowych, podatkowych, sprawozdań finansowych,

- współpraca z międzynarodowymi Klientami w zakresie obsługi transakcji księgowych,

- bieżąca obsługa spraw finansowych,

- koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku,

- udział w budowaniu centralnego zespołu księgowego, koordynowanie pracy zespołu,

- udział w implementacji nowego sytemu, uzgodnieniu danych pomiędzy dwoma systemami,

Oczekiwania:

- min. 2 letni staż pracy na stanowisku w dziale księgowym,

- wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,

- doskonała znajomość pakietu office,

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (min. B2),

- dobra organizacja czasu pracy, dokładność, odpowiedzialność, zdolności analityczne,

- doskonałe umiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę,

- pakiet benefitów pozapłacowych,

- możliwość zdobywania doświadczenia na stanowisku liderskim,

- pracę w prestiżowej lokalizacji,

- elastyczne godziny pracy.

Numer referencyjny: 19/09/2016/K/MJ/WRC
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.