Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Shift Leader

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji w zakresie rozdzielania i planowania pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji, realizowanie założonego planu produkcji
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia
  • Pracę w systemie 4-brygadowym
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy z kierunków: Boguszów Gorce, Nowa Ruda, Pieszyce, Wałbrzych, Świdnica, Bielawa, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Strzelin
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie lidera na każdym etapie zatrudnienia
  • Pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Biskupicach Podgórnych, z dostępem do strefy odpoczynku (piłkarzyki, stół do tenisa stołowego)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.