Sharepoint Engineer C#

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dynamicznej, międzynarodowej firmy IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sharepoint Engineer C#

Zakres obowiązków:

  • Rozwój istniejących aplikacji, narzędzi i usług stron internetowych;
  • Dbanie o strukturę strony SharePoint.
  • Organizowanie szkoleń i treningów dla pozostałych pracowników;

Wymagania:

  • Min. licencjat z Informatyki lub pokrewnych kierunków;
  • Od roku doświadczenia w Enterprise Software Development na stanowisku Business Analyst, Software Engineer lub podobnych;
  • Wiedza na temat programowania obiektowego (.Net, C# i JavaScript);
  • Wiedza z zakresu programowania SharePoint;
  •  Mile widziane: HTML5, CSS, Themes, Skins ++/ web programming;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 i wyżej).

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w inspirującym środowisku, w jednym z największych centrów R&D w Polsce;
  • Programy treningowe, możliwość sfinansowania certyfikatów;
  • Lekcje angielskiego;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.