Opis stanowiska pracy

Firma o zasięgu ogólnopolskim poszukuje serwisantów do drobnych prac serwisowych

Miejsce pracy: Wrocław, Oleśnica, Oława (a najlepiej całe województwo Dolnoślaskie)

nr ref: Dolnoslaskie 2

Osoba współpracująca będzie odpowiedzialna np. za:

- Serwis/instalacje/demontaż urządzeń telemetrycznych

- Serwis/instalacje/demontaż urządzeń IT

- Serwis/instalacje/demontaż terminali płatniczych

- diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z działaniem w/w urządzeń

Powyższe zadania, są jednymi z wielu którymi zajmuje sie spółka, świadczymy usługi serwisowe w bardzo szerokim zakresie

Wymagania:

- umiejętność obsługi systemu operacyjnego MS Windows oraz

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- podstawowa znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektronicznych

- wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny: elektronika, informatyka, telekomunikacja)

- własna działalność gospodarcza

- prawo jazdy kategorii B + własny samochód

Pożądane cechy:

- odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność

- umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

- umiejętność sprawnego diagnozowania usterek

- wysoki poziom kultury osobistej

Mile widziane:

praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy sprzętu komputerowego

- doświadczenie w zakresie serwisowania w/w urządzeń

- uprawnienia SEP do 1kV

- podstawowa znajomość zagadnień sieciowych TCP/ IP / LAN / WAN / SSL / VPN

Oferujemy:

- pakiet szkoleń technicznych

- dostęp do wiedzy i doświadczeń specjalistów

- udział we wdrażaniu najnowszych technologii

- atrakcyjne warunki finansowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email
Do każdego meila proszę załączyć krótka odpowiedź na pytanie "Dlaczego to właśnie z Tobą powinniśmy rozpocząć współprace?"

w temacie wpisując „nr ref:...” oraz dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma działa w branży serwisowej IT już od 2008 roku <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems