Opis stanowiska pracy

Context Sp. z o.o. zajmująca się od 1994 roku dostarczaniem rozwiązań w zakresie drukowania i obiegu dokumentów w różnych instytucjach (firmy, urzędy, oświata) , poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Serwisant

Miejsce pracy: Toruń

Region: Kujawsko-Pomorskie

Wymagania:

  • umiejętności w zakresie instalowania i konfigurowania oprogramowania użytkownika
  • umiejętność posługiwania się miernikiem i lutownicą
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie – najlepiej techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • naprawa sprzętu biurowego, drukarek, kserokopiarek w serwisie oraz u klienta

Oferujemy:

  • szkolenia
  • wynagrodzenie – podstawa + część premiowa
  • samochód służbowy, komputer, telefon

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania, prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: Serwisant, Serwisant drukarek, administrator, MS Office, Administrator MS Office, drukarka, naprawa drukarek, elektronik, elektrotechnik, instalowanie, instalowanie drukarki

Prezentacja firmy

Context Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości