Opis stanowiska pracy

OKPOL Sp. z o.o. polska firma z 25­letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Przedsiębiorstwo Produkcyjno­Handlowo­Usługowe. Siedziba główna oraz zakład produkcyjny firmy mieszczą się w województwie opolskim w gminie Skarbimierz ­ Osiedle.

Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji Okpol jest drugim polskim producentem okien dachowych, produkującym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Aktualnie zakład posiada 18 500 m2 hal produkcyjnych a plany rozwojowe zakładają dalszą rozbudowę i inwestycje w kierunku wdrażania nowych technologii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

SERWISANT

Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

Opis stanowiska:

  • serwis okien, wyłazów i akcesoriów dachowych na terenie całego kraju
  • obsługa reklamacji,
  • szkolenia montażowe,
  • nadzór nad montażem inwestycji,
  • raportowanie działań serwisowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z montażem stolarki otworowej ­ mile widziane,
  • znajomość zagadnień z dziedziny stolarki otworowej ­ mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego ­ warunek konieczny,
  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy na terenie całej Polski,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kat. „B”,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • miejsce zamieszkania ­ województwo opolskie, dolnośląskie.

Oferujemy:

  • praca mobilna na terenie całej Polski,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie,
  • intensywne szkolenia merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem "SERWISANT". Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dlapotrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Prezentacja firmy

OKPOL Sp. z o.o. polska firma z 25-letnim doświadczeniem w produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne