Opis stanowiska pracy

·         wykonywanie prac konserwacyjno – serwisowych  w ramach zapewnienia utrzymania ciągłości ruchu obiektów technologicznych (przepompownie sieciowe, przepompownie przydomowe, oczyszczalnie),

·         wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z wytycznymi,

·         diagnozowanie uszkodzeń i usuwanie awarii,

·         współpraca z innymi działami i pracownikami działu serwisowego oraz technicznego firmy,

·         praca na określonym obszarze,

·         kontakt z klientem;

OFERUJEMY:

·         ciekawą, stabilną gwarantującą rozwój pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

·         praktyczne szkolenia wstępne przed samodzielnym podjęciem obowiązków,

·         przyjazną atmosferę pracy,

·         niezbędne narzędzia pracy (m. in. samochód dostawczy, elektronarzędzia, laptop, telefon)

Wymagania

·      dobra znajomość instalacji elektrycznych oraz AKPiA,

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·         podstawowa wiedza z zakresu mechaniki (pompy), hydrauliki (układy tłoczne w zbiornikach pompowych),

·         prawo jazdy kategorii B,

·         sumienność,

·         odpowiedzialność,

·         umiejętność sprawnego diagnozowania usterek,

·         dyspozycyjność w szerokim zakresie,

·         wykształcenie techniczne (min. średnie),

·         uprawnienia SEP Eksploatacji „E” do 1kV (dodatkowy atut),

·         mile widziane doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej;

Prezentacja firmy

Od początku działalności głównym celem firmy PURATOR była ochrona środow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis