Serwisant zespołów prądotwórczych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie

LeasingTeam Group is the biggest HR advisory group of companies funded exclusively by Polish capital, which has been supporting clients and candidates with innovative solutions for more than 10 years. Executing strategic projects in effective HRM for the largest local and global corporations, medium-sized enterprises and public institutions, LeasingTeam Group connects clients and candidates and enables them to succeed on the labor market.

Leading provider of HR solutions, due to its dynamic growth in Poland and Europe, is actively looking for experienced candidates for the position of:

Location: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów, remontów, instalacji zespołów prądotwórczych,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • Przeglądy zbiorników na paliwo oraz instalacji paliwowej,
  • Ocena stanu technicznego zespołów prądotwórczych,
  • Inwentaryzacje urządzeń istniejących,
  • Przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych,
  • Doradztwo i diagnozy techniczne,
  • Zakupy drobnych materiałów eksploatacyjnych,
  • Współpraca w zakresie dostaw części zamiennych do w.w. urządzeń,
  • Wykonywanie wszelkich czynności gwarantujących utrzymanie urządzeń w sprawności technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Uprawnienia G 1 E (agregaty powyżej 50 KW),
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office,
  • Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania - częste wyjazdy służbowe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Predyspozycje osobowościowe - umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Please apply with the button on the right side of this job offer.