Serwisant ze znajomością j. angielskiego - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta będącego niekwestionowanym liderem w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant ze znajomością j. angielskiegoMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • wykonywanie prac badawczo-testowych na prototypowni;
  • prefabrykacja i montaż prototypów produktów;
  • opracowywanie raportów oraz opinii z wykonanych testów;
  • montaż oraz serwis systemów budowlanych;
  • prowadzenie szkoleń praktycznych z zakresu systemów budowlanych firmy;
  • wsparcie techniczne klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie);
  • doświadczenie w pracy na warsztacie/produkcji;
  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń służących do produkcji;
  • znajomość zagadnień z zakresu systemów sterowań, automatyki - będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację z Klientem – będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • komunikatywność, zmysł techniczny, zaangażowanie, umiejętność znajdywania rozwiązań;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz dodatkowe benefity.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.