Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Serwisant wózków widłowych - bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Biskupice Podgórne, Pietrzykowice, Świdnica

Dla jednego z naszych Klientów - wiodącego producenta wózków widłowych i wyposażenia magazynowego - poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku Technika Serwisu.

Co możesz zyskać, przesyłając nam swoją Aplikację?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię

Twój zakres obowiązków:

  • Wymiana baterii w wózkach widłowych
  • Konserwacja i naprawa wózków widłowych
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Odpowiedzialność za magazyn części zamiennych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu elektrotechniki
  • Wykształcenia min. zawodowego lub średniego technicznego
  • Chęci i motywacji do nauki
  • Gotowości po podjęcia pracy zmianowej w Nowej Wsi Wrocławskiej
Spodobała Ci się nasza oferta? Poleć nas swojemu znajomemu - poszukujemy 2 pracowników!

Numer referencyjny: TS/11/18/WRC/MZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.